Wczytuję dane...
O nas

Sklep duzylolek.pl zajmuje się sprzedażą detaliczną odzieży męskiej w dużych rozmiarach.

Znajdziesz u nas m.in. duże męskie bluzy sportowe, duże koszulki, duże spodnie dresowe, duże kurtki męskie czy duże spodenki. Cała oferta przygotowana jest dla większego mężczyzny od 2XL do 8XL czy nawet do 10XL.

Dodatkowo w naszej ofercie mamy obuwie w dużych rozmiarach aż do numeru 50 oraz markowe akcesoria. W naszej ofercie posiadamy produkty m.in. takich znanych firm jak Duke D555, BigDude, JHK, Viking.

Sklep istnieje od 2013 roku, paroletnie doświadczenie w sprzedaży internetowej spowodowało poznanie potrzeb i oczekiwań Klientów, poszerzenie asortymentu a co za tym idzie dynamiczny rozwój.

Na każdym etapie zamówienia służymy pomocą i doradztwem.

Naszym głównym celem jest zaoferowanie każdemu mężczyźnie oryginalną i modną dużą odzież codzienną, sportową czy elegancką za przystępną cenę.

Odzież męska w dużym rozmiarze? Żaden problem! U nas każdy duży mężczyzna może się ubrać kompleksowo. Gwarantujemy 30 dniowy okres na zwrot czy wymianę produktu, oraz szybkie i wygodne zwroty w paczkomacie.

Nasze produkty są dostępne w różnych wariantach kolorystycznych, jak i szerokiej dużej rozmiarówce od 2XL do 8XL, 10XL tak aby każdy Klient mógł u nas znaleźć coś dla siebie.