Double Urban Outfitters
Duża męska koszula długi rękaw gładka elegancka Double Urban Outfitters GS-5041 granatowa
Porównaj wymiary z tabelki, do wymiarów Twoich dobrych ubrań, a najlepiej dopasujesz produkt dla swojej sylwetki.
Pamiętaj producenci mają różne rozmiarówki nie sugeruj się rozmiarem 3XL, 5XL tylko sprawdź podane cm.
A tak my mierzymy produkty dla Ciebie:

Wymiary orientacyjne +/- 2cm
A - długość całkowita (z tyłu - bez kołnierzyka)
B - długość rękawa od kołnierzyka
C - długość rękawa od ramienia
D - obwód kołnierzyka
E - szerokość w ramionach
F - szerokość pod pachami
G - obwód w brzuchu
H - szerokość na dole
(Nie widzisz pełnej tabelki? Przesuń ekran w bok)
| +/- 2cm | 4XL | 5XL | 6XL | 7XL | 8XL | 9XL |
| A | 85 | 88 | 89 | 91 | 94 | 96 |
| B | 90 | 91 | 91 | 92 | 95 | 95 |
| C | 71 | 71 | 71 | 71 | 73 | 73 |
| D | 46 | 48 | 49 | 51 | 52 | 53 |
| E | 54 | 55 | 58 | 59 | 62 | 65 |
| F | 69 | 73 | 76 | 80 | 85 | 88 |
| G | 138 | 146 | 152 | 160 | 170 | 176 |
| H | 69 | 73 | 76 | 80 | 85 | 88 |
Produkt: dostępny
Wysyłka w: 24h
Duża męska koszula długi rękaw gładka elegancka Double Urban Outfitters GS-5039 granatowa
Porównaj wymiary z tabelki, do wymiarów Twoich dobrych ubrań, a najlepiej dopasujesz produkt dla swojej sylwetki.
Pamiętaj producenci mają różne rozmiarówki nie sugeruj się rozmiarem 3XL, 5XL tylko sprawdź podane cm.
A tak my mierzymy produkty dla Ciebie:

| Wymiary orientacyjne +/- 2cm | 4XL | 5XL | 6XL | 7XL | 8XL | 9XL |
| A - długość z tyłu (bez kołnierzyka) | 85 | 88 | 89 | 91 | 94 | 96 |
| B - długość rękawa od kołnierzyka | 90 | 91 | 91 | 92 | 95 | 95 |
| C - długość rękawa od ramienia | 71 | 71 | 71 | 71 | 73 | 73 |
| D - obwód kołnierzyka | 46 | 48 | 49 | 51 | 52 | 53 |
| E - szerokość w ramionach | 54 | 55 | 58 | 59 | 62 | 65 |
| F - szerokość pod pachami | 69 | 73 | 76 | 80 | 85 | 88 |
| G - obwód w brzuchu | 138 | 146 | 152 | 160 | 170 | 176 |
| H - szerokość na dole | 69 | 73 | 76 | 80 | 85 | 88 |
(Nie widzisz pełnej tabelki? Przesuń ekran w bok)
Produkt: dostępny
Wysyłka w: 24h
Duża męska koszula długi rękaw gładka elegancka Double Urban Outfitters GS-5039 czarna
Porównaj wymiary z tabelki, do wymiarów Twoich dobrych ubrań, a najlepiej dopasujesz produkt dla swojej sylwetki.
Pamiętaj producenci mają różne rozmiarówki nie sugeruj się rozmiarem 3XL, 5XL tylko sprawdź podane cm.
A tak my mierzymy produkty dla Ciebie:

| Wymiary orientacyjne +/- 2cm | 4XL | 5XL | 6XL | 7XL | 8XL | 9XL |
| A - długość z tyłu (bez kołnierzyka) | 85 | 88 | 89 | 91 | 94 | 96 |
| B - długość rękawa od kołnierzyka | 90 | 91 | 91 | 92 | 95 | 95 |
| C - długość rękawa od ramienia | 71 | 71 | 71 | 71 | 73 | 73 |
| D - obwód kołnierzyka | 46 | 48 | 49 | 51 | 52 | 53 |
| E - szerokość w ramionach | 54 | 55 | 58 | 59 | 62 | 65 |
| F - szerokość pod pachami | 69 | 73 | 76 | 80 | 85 | 88 |
| G - obwód w brzuchu | 138 | 146 | 152 | 160 | 170 | 176 |
| H - szerokość na dole | 69 | 73 | 76 | 80 | 85 | 88 |
(Nie widzisz pełnej tabelki? Przesuń ekran w bok)
Produkt: dostępny
Wysyłka w: 24h
Duża męska koszula w kratę długi rękaw Double Urban Outfitters GS-5022 CC61 granatowo-zielona
Porównaj wymiary z tabelki, do wymiarów Twoich dobrych ubrań, a najlepiej dopasujesz produkt dla swojej sylwetki.
Pamiętaj producenci mają różne rozmiarówki nie sugeruj się rozmiarem 3XL, 5XL tylko sprawdź podane cm.
A tak my mierzymy produkty dla Ciebie:

| Wymiary orientacyjne +/- 2cm | 4XL | 5XL | 6XL | 7XL | 8XL | 9XL |
| A - długość z tyłu (bez kołnierzyka) | 84 | 87 | 88 | 90 | 92 | 93 |
| B - długość rękawa od kołnierzyka | 90 | 91 | 91 | 92 | 95 | 95 |
| C - długość rękawa od ramienia | 71 | 71 | 71 | 71 | 73 | 73 |
| D - obwód kołnierzyka | 45 | 47 | 48 | 50 | 51 | 52 |
| E - szerokość w ramionach | 54 | 55 | 58 | 59 | 62 | 65 |
| F - szerokość pod pachami | 69 | 73 | 76 | 80 | 85 | 88 |
| G - obwód w brzuchu | 138 | 146 | 152 | 160 | 170 | 176 |
| H - szerokość na dole | 69 | 73 | 76 | 80 | 85 | 88 |
(Nie widzisz pełnej tabelki? Przesuń ekran w bok)
Produkt: dostępny
Wysyłka w: 24h
Duża męska koszula w kratę długi rękaw Double Urban Outfitters GS-5022 CC53 granatowo-błękitna
Porównaj wymiary z tabelki, do wymiarów Twoich dobrych ubrań, a najlepiej dopasujesz produkt dla swojej sylwetki.
Pamiętaj producenci mają różne rozmiarówki nie sugeruj się rozmiarem 3XL, 5XL tylko sprawdź podane cm.
A tak my mierzymy produkty dla Ciebie:

| Wymiary orientacyjne +/- 2cm | 4XL | 5XL | 6XL | 7XL | 8XL | 9XL |
| A - długość z tyłu (bez kołnierzyka) | 84 | 87 | 88 | 90 | 92 | 93 |
| B - długość rękawa od kołnierzyka | 90 | 91 | 91 | 92 | 95 | 95 |
| C - długość rękawa od ramienia | 71 | 71 | 71 | 71 | 73 | 73 |
| D - obwód kołnierzyka | 45 | 47 | 48 | 50 | 51 | 52 |
| E - szerokość w ramionach | 54 | 55 | 58 | 59 | 62 | 65 |
| F - szerokość pod pachami | 69 | 73 | 76 | 80 | 85 | 88 |
| G - obwód w brzuchu | 138 | 146 | 152 | 160 | 170 | 176 |
| H - szerokość na dole | 69 | 73 | 76 | 80 | 85 | 88 |
(Nie widzisz pełnej tabelki? Przesuń ekran w bok)
Produkt: dostępny
Wysyłka w: 24h
Duża męska koszula w kratę długi rękaw Double Urban Outfitters GS-5022 CC55 granatowo-brązowa
Porównaj wymiary z tabelki, do wymiarów Twoich dobrych ubrań, a najlepiej dopasujesz produkt dla swojej sylwetki.
Pamiętaj producenci mają różne rozmiarówki nie sugeruj się rozmiarem 3XL, 5XL tylko sprawdź podane cm.
A tak my mierzymy produkty dla Ciebie:

| Wymiary orientacyjne +/- 2cm | 4XL | 5XL | 6XL | 7XL | 8XL | 9XL |
| A - długość z tyłu (bez kołnierzyka) | 84 | 87 | 88 | 90 | 92 | 93 |
| B - długość rękawa od kołnierzyka | 90 | 91 | 91 | 92 | 95 | 95 |
| C - długość rękawa od ramienia | 71 | 71 | 71 | 71 | 73 | 73 |
| D - obwód kołnierzyka | 45 | 47 | 48 | 50 | 51 | 52 |
| E - szerokość w ramionach | 54 | 55 | 58 | 59 | 62 | 65 |
| F - szerokość pod pachami | 69 | 73 | 76 | 80 | 85 | 88 |
| G - obwód w brzuchu | 138 | 146 | 152 | 160 | 170 | 176 |
| H - szerokość na dole | 69 | 73 | 76 | 80 | 85 | 88 |
(Nie widzisz pełnej tabelki? Przesuń ekran w bok)
Produkt: dostępny
Wysyłka w: 24h
Duża męska koszula w kratę długi rękaw Double Urban Outfitters GS-5022 CC52 granatowo-beżowa
Porównaj wymiary z tabelki, do wymiarów Twoich dobrych ubrań, a najlepiej dopasujesz produkt dla swojej sylwetki.
Pamiętaj producenci mają różne rozmiarówki nie sugeruj się rozmiarem 3XL, 5XL tylko sprawdź podane cm.
A tak my mierzymy produkty dla Ciebie:

| Wymiary orientacyjne +/- 2cm | 4XL | 5XL | 6XL | 7XL | 8XL | 9XL |
| A - długość z tyłu (bez kołnierzyka) | 84 | 87 | 88 | 90 | 92 | 93 |
| B - długość rękawa od kołnierzyka | 90 | 91 | 91 | 92 | 95 | 95 |
| C - długość rękawa od ramienia | 71 | 71 | 71 | 71 | 73 | 73 |
| D - obwód kołnierzyka | 45 | 47 | 48 | 50 | 51 | 52 |
| E - szerokość w ramionach | 54 | 55 | 58 | 59 | 62 | 65 |
| F - szerokość pod pachami | 69 | 73 | 76 | 80 | 85 | 88 |
| G - obwód w brzuchu | 138 | 146 | 152 | 160 | 170 | 176 |
| H - szerokość na dole | 69 | 73 | 76 | 80 | 85 | 88 |
(Nie widzisz pełnej tabelki? Przesuń ekran w bok)
Produkt: dostępny
Wysyłka w: 24h
Duża męska bluza na krótki zamek ze stójką Double Urban Outfitters MTOP-1031 morska
Porównaj wymiary z tabelki, do wymiarów Twoich dobrych ubrań, a najlepiej dopasujesz produkt dla swojej sylwetki.
Pamiętaj producenci mają różne rozmiarówki nie sugeruj się rozmiarem 3XL, 5XL tylko sprawdź podane cm.
A tak my mierzymy produkty dla Ciebie:

| Wymiary orientacyjne +/- 2cm | 4XL | 5XL | 6XL | 7XL | 8XL | 9XL |
| A - długość całkowita (bez stójki) | 78 | 79 | 81 | 82 | 85 | 85 |
| B - długość zamka | 21 | 21 | 21 | 21 | 21 | 21 |
| C - długość rękawa od stójki | 90 | 92 | 92 | 94 | 96 | 96 |
| D - długość rękawa od ramienia | 72 | 73 | 73 | 73 | 73 | 73 |
| E - szerokość w ramionach | 56 | 57 | 58 | 61 | 62 | 65 |
| F - szerokość pod pachami | 68 | 71 | 74 | 78 | 82 | 86 |
| G - obwód w brzuchu | 130 | 136 | 142 | 150 | 158 | 166 |
| H - szerokość na dole (mini-max) | 57-73 | 61-78 | 66-75 | 69-84 | 74-90 | 79-94 |
(Nie widzisz pełnej tabelki? Przesuń ekran w bok)
Produkt: dostępny
Wysyłka w: 24h
Duża męska bluza na krótki zamek ze stójką Double Urban Outfitters MTOP-1031 zielonoszara
Porównaj wymiary z tabelki, do wymiarów Twoich dobrych ubrań, a najlepiej dopasujesz produkt dla swojej sylwetki.
Pamiętaj producenci mają różne rozmiarówki nie sugeruj się rozmiarem 3XL, 5XL tylko sprawdź podane cm.
A tak my mierzymy produkty dla Ciebie:

| Wymiary orientacyjne +/- 2cm | 4XL | 5XL | 6XL | 7XL | 8XL | 9XL |
| A - długość całkowita (bez stójki) | 78 | 79 | 81 | 82 | 85 | 85 |
| B - długość zamka | 21 | 21 | 21 | 21 | 21 | 21 |
| C - długość rękawa od stójki | 90 | 92 | 92 | 94 | 96 | 96 |
| D - długość rękawa od ramienia | 72 | 73 | 73 | 73 | 73 | 73 |
| E - szerokość w ramionach | 56 | 57 | 58 | 61 | 62 | 65 |
| F - szerokość pod pachami | 68 | 71 | 74 | 78 | 82 | 86 |
| G - obwód w brzuchu | 130 | 136 | 142 | 150 | 158 | 166 |
| H - szerokość na dole (mini-max) | 57-73 | 61-78 | 66-75 | 69-84 | 74-90 | 79-94 |
(Nie widzisz pełnej tabelki? Przesuń ekran w bok)
Produkt: dostępny
Wysyłka w: 24h
Duża męska bluza na krótki zamek ze stójką Double Urban Outfitters MTOP-1031 czarna
Porównaj wymiary z tabelki, do wymiarów Twoich dobrych ubrań, a najlepiej dopasujesz produkt dla swojej sylwetki.
Pamiętaj producenci mają różne rozmiarówki nie sugeruj się rozmiarem 3XL, 5XL tylko sprawdź podane cm.
A tak my mierzymy produkty dla Ciebie:

| Wymiary orientacyjne +/- 2cm | 4XL | 5XL | 6XL | 7XL | 8XL | 9XL |
| A - długość całkowita (bez stójki) | 78 | 79 | 81 | 82 | 85 | 85 |
| B - długość zamka | 21 | 21 | 21 | 21 | 21 | 21 |
| C - długość rękawa od stójki | 90 | 92 | 92 | 94 | 96 | 96 |
| D - długość rękawa od ramienia | 72 | 73 | 73 | 73 | 73 | 73 |
| E - szerokość w ramionach | 56 | 57 | 58 | 61 | 62 | 65 |
| F - szerokość pod pachami | 68 | 71 | 74 | 78 | 82 | 86 |
| G - obwód w brzuchu | 130 | 136 | 142 | 150 | 158 | 166 |
| H - szerokość na dole (mini-max) | 57-73 | 61-78 | 66-75 | 69-84 | 74-90 | 79-94 |
(Nie widzisz pełnej tabelki? Przesuń ekran w bok)
Produkt: dostępny
Wysyłka w: 24h
Duża męska jeansowa koszula z długim rękawem Double Urban Outfitters DS-5040 granatowa
Porównaj wymiary z tabelki, do wymiarów Twoich dobrych ubrań, a najlepiej dopasujesz produkt dla swojej sylwetki.
Pamiętaj producenci mają różne rozmiarówki nie sugeruj się rozmiarem 3XL, 5XL tylko sprawdź podane cm.
A tak my mierzymy produkty dla Ciebie:

| Wymiary orientacyjne +/- 2cm | 4XL | 5XL | 6XL | 7XL | 8XL | 9XL |
| A - długość z tyłu (bez kołnierzyka) | 82 | 85 | 87 | 88 | 90 | 92 |
| B - długość rękawa od kołnierzyka | 86 | 89 | 89 | 90 | 92 | 93 |
| C - długość rękawa od ramienia | 67 | 69 | 69 | 69 | 71 | 71 |
| D - obwód kołnierzyka | 45 | 47 | 49 | 50 | 51 | 52 |
| E - szerokość w ramionach | 54 | 55 | 57 | 59 | 60 | 64 |
| F - szerokość pod pachami | 68 | 72 | 75 | 79 | 83 | 87 |
| G - obwód w brzuchu | 136 | 144 | 150 | 158 | 166 | 174 |
| H - szerokość na dole | 68 | 72 | 75 | 79 | 83 | 87 |
(Nie widzisz pełnej tabelki? Przesuń ekran w bok)
Produkt: dostępny
Wysyłka w: 24h
Duża męska kurtka zimowa z kapturem Double Urban Outfitters MJK-2022 khaki
Porównaj wymiary z tabelki, do wymiarów Twoich dobrych ubrań, a najlepiej dopasujesz produkt dla swojej sylwetki.
Pamiętaj producenci mają różne rozmiarówki nie sugeruj się rozmiarem 3XL, 5XL tylko sprawdź podane cm.
A tak my mierzymy produkty dla Ciebie:

| Wymiary orientacyjne +/- 2cm | 4XL | 5XL | 6XL | 7XL | 8XL | 9XL |
| A - długość całkowita (bez kaptura) | 91 | 91 | 92 | 92 | 94 | 94 |
| B - długość zamka | 75 | 77 | 77 | 79 | 80 | 81 |
| C - długość rękawa od kaptura | 87 | 88 | 89 | 91 | 92 | 94 |
| D - długość rękawa od ramienia | 73 | 74 | 74 | 74 | 74 | 75 |
| E - szerokość w ramionach | 53 | 56 | 58 | 60 | 62 | 65 |
| F - szerokość pod pachami | 71 | 73 | 78 | 83 | 85 | 88 |
| G - obwód w brzuchu | 142 | 146 | 156 | 166 | 170 | 176 |
| H - szerokość na dole | 71 | 73 | 78 | 83 | 85 | 88 |
(Nie widzisz pełnej tabelki? Przesuń ekran w bok)
Produkt: dostępny
Wysyłka w: 24h
Duża męska koszulka polo z długim rękawem Double Urban Outfitters PS-3031LS ciemnozielona
Porównaj wymiary z tabelki, do wymiarów Twoich dobrych ubrań, a najlepiej dopasujesz produkt dla swojej sylwetki.
Pamiętaj producenci mają różne rozmiarówki nie sugeruj się rozmiarem 3XL, 5XL tylko sprawdź podane cm.
A tak my mierzymy produkty dla Ciebie:

Wymiary orientacyjne +/- 2cm
A - długość całkowita (cm)
B - długość rękawa od kołnierzyka (cm)
C - szerokość pod pachami (cm)
D - obwód w brzuchu (cm)
(Nie widzisz pełnej tabelki? Przesuń ekran w bok)
| +/- 2cm | 4XL | 5XL | 6XL | 7XL | 8XL | 9XL |
| A | 81 | 83 | 84 | 86 | 90 | 90 |
| B | 85 | 88 | 90 | 91 | 95 | 97 |
| C | 66 | 72 | 74 | 77 | 82 | 87 |
| D | 132 | 144 | 148 | 154 | 164 | 174 |
Produkt: dostępny
Wysyłka w: 24h
Duża męska koszulka polo z długim rękawem Double Urban Outfitters PS-3031LS czarna
Porównaj wymiary z tabelki, do wymiarów Twoich dobrych ubrań, a najlepiej dopasujesz produkt dla swojej sylwetki.
Pamiętaj producenci mają różne rozmiarówki nie sugeruj się rozmiarem 3XL, 5XL tylko sprawdź podane cm.
A tak my mierzymy produkty dla Ciebie:

Wymiary orientacyjne +/- 2cm
A - długość całkowita (cm)
B - długość rękawa od kołnierzyka (cm)
C - szerokość pod pachami (cm)
D - obwód w brzuchu (cm)
(Nie widzisz pełnej tabelki? Przesuń ekran w bok)
| +/- 2cm | 4XL | 5XL | 6XL | 7XL | 8XL | 9XL |
| A | 81 | 83 | 84 | 86 | 90 | 90 |
| B | 85 | 88 | 90 | 91 | 95 | 97 |
| C | 66 | 72 | 74 | 77 | 82 | 87 |
| D | 132 | 144 | 148 | 154 | 164 | 174 |
Produkt: dostępny
Wysyłka w: 24h
Duża męska koszulka polo z długim rękawem Double Urban Outfitters PS-3006 bordowa
Porównaj wymiary z tabelki, do wymiarów Twoich dobrych ubrań, a najlepiej dopasujesz produkt dla swojej sylwetki.
Pamiętaj producenci mają różne rozmiarówki nie sugeruj się rozmiarem 3XL, 5XL tylko sprawdź podane cm.
A tak my mierzymy produkty dla Ciebie:

| Wymiary orientacyjne +/- 2cm | 7XL | 8XL | 9XL |
| A - długość całkowita (bez kołnierzyka) | 88 | 88 | 90 |
| B - długość rękawa od kołnierzyka | 93 | 95 | 96 |
| C - długość rękawa od ramienia | 72 | 73 | 73 |
| D - szerokość w ramionach | 64 | 65 | 67 |
| E - szerokość pod pachami | 78 | 81 | 87 |
| F - obwód w brzuchu | 156 | 162 | 174 |
| G - szerokość na dole | 78 | 81 | 87 |
(Nie widzisz pełnej tabelki? Przesuń ekran w bok)
Produkt: chwilowo niedostępny
Duża męska koszulka polo z długim rękawem Double Urban Outfitters PS-3031LS granatowa
Porównaj wymiary z tabelki, do wymiarów Twoich dobrych ubrań, a najlepiej dopasujesz produkt dla swojej sylwetki.
Pamiętaj producenci mają różne rozmiarówki nie sugeruj się rozmiarem 3XL, 5XL tylko sprawdź podane cm.
A tak my mierzymy produkty dla Ciebie:

Wymiary orientacyjne +/- 2cm
A - długość całkowita (cm)
B - długość rękawa od kołnierzyka (cm)
C - szerokość pod pachami (cm)
D - obwód w brzuchu (cm)
(Nie widzisz pełnej tabelki? Przesuń ekran w bok)
| +/- 2cm | 4XL | 5XL | 6XL | 7XL | 8XL | 9XL |
| A | 81 | 83 | 84 | 86 | 90 | 90 |
| B | 85 | 88 | 90 | 91 | 95 | 97 |
| C | 66 | 72 | 74 | 77 | 82 | 87 |
| D | 132 | 144 | 148 | 154 | 164 | 174 |
Produkt: dostępny
Wysyłka w: 24h
Duża męska koszulka polo z długim rękawem Double Urban Outfitters PS-3002 ciemnozielona
Porównaj wymiary z tabelki, do wymiarów Twoich dobrych ubrań, a najlepiej dopasujesz produkt dla swojej sylwetki.
Pamiętaj producenci mają różne rozmiarówki nie sugeruj się rozmiarem 3XL, 5XL tylko sprawdź podane cm.
A tak my mierzymy produkty dla Ciebie:

Wymiary orientacyjne +/- 2cm
A - długość całkowita (cm)
B - długość rękawa od kołnierzyka (cm)
C - szerokość pod pachami (cm)
D - obwód w brzuchu (cm)
(Nie widzisz pełnej tabelki? Przesuń ekran w bok)
| +/- 2cm | 4XL | 5XL | 6XL |
| A | 80 | 80 | 81 |
| B | 88 | 91 | 91 |
| C | 69 | 73 | 76 |
| D | 134 | 144 | 150 |
Produkt: dostępny
Wysyłka w: 24h
Duża męska koszulka polo z długim rękawem Double Urban Outfitters PS-3002 jasnobrązowa
Porównaj wymiary z tabelki, do wymiarów Twoich dobrych ubrań, a najlepiej dopasujesz produkt dla swojej sylwetki.
Pamiętaj producenci mają różne rozmiarówki nie sugeruj się rozmiarem 3XL, 5XL tylko sprawdź podane cm.
A tak my mierzymy produkty dla Ciebie:

Wymiary orientacyjne +/- 2cm
A - długość całkowita (cm)
B - długość rękawa od kołnierzyka (cm)
C - szerokość pod pachami (cm)
D - obwód w brzuchu (cm)
(Nie widzisz pełnej tabelki? Przesuń ekran w bok)
| +/- 2cm | 4XL | 5XL | 6XL |
| A | 80 | 80 | 81 |
| B | 88 | 91 | 91 |
| C | 69 | 73 | 76 |
| D | 134 | 144 | 150 |
Produkt: dostępny
Wysyłka w: 24h
